Цензор.НЕТ

18.07.18 10:32

Варварське нав'язування кримчанам громадянства Росії нагадує кріпосне право, - Денісова

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова порівняла примусову видачу російського громадянства жителям окупованого Криму з кріпосним правом.

Варварське нав'язування кримчанам громадянства Росії нагадує кріпосне право, - Денісова

Про це вона написала в Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Нещодавно до мене звернулася мешканка міста Севастополя та попросила допомогти у вирішенні питання нав'язаного їй громадянства РФ. Жінка розповіла, що вона весь час з моменту анексії Криму стукає без перебільшення в усі двері, але окупаційна влада просто відмовляється приймати документи на вихід з громадянства", - повідомила омбудсмен.

Людмила Денісова зазначила, що офіс українського омбудсмена відреагував на "таке явне порушення прав людини", було направлено відповідне звернення омбудсмену Росії Тетяні Москальковій. 17 липня від Москалькової надійшла відповідь, у якій російський омбудсмен запевнила, що мешканці Севастополя буде надано практичну допомогу в оформленні та поданні всіх необхідних документів.

Варварське навязування кримчанам громадянства Росії нагадує кріпосне право, - Денісова 01

За словами Людмили Денісової, міграційна служба в Севастополі прийняла на розгляд звернення громадянки.

"Нарешті справа зрушила з мертвої точки! Сподіваюся, що влада РФ все ж таки почне керуватися законами здорового глузду та нарешті припинить це варварське нав’язування свого громадянства, яке дедалі більше нагадує кріпосне право", - зазначила Людмила Денісова.

Варварське навязування кримчанам громадянства Росії нагадує кріпосне право, - Денісова 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики