Херсонський суд відпустив під домашній арешт затриманого СБУ спільника російських окупантів

17647 76
Херсонський суд відпустив під домашній арешт затриманого СБУ спільника російських окупантів

Херсонський міський суд 13.07.2018 р. відпустив під домашній арешт чоловіка, якого перед цим затримали співробітники СБУ за співпрацю з окупаційним режимом.

Про це стало відомо Цензор.НЕТ із джерел у правоохоронних органах.

Судді для ухвалення рішення виявилося недостатньо медалі Сергія Шойгу за "повернення Криму", довідки про охорону виборчої дільниці на референдумі та 2 бойових гранат.

Як пояснили Цензор.НЕТ у суді, таке рішення було ухвалено через те, що прокуратура Криму та СБУ відмовилися висувати цій особі підозру в сепаратизмі та звинуватили її тільки в незаконному зберіганні зброї.

Нагадаємо, 12 липня стало відомо, що співробітники СБУ виявили на Херсонщині спільника російських окупантів, який сприяв незаконному захопленню Криму: "Правоохоронці встановили, що херсонець, перебуваючи у 2014 році на території АР Крим, перейшов на бік агресора і сприяв проведенню псевдореферендуму, ініційованого окупаційною владою".

Співробітники Управління Служби безпеки України в Херсонській області спільно зі слідчим відділом ГУ Служби безпеки України в АР Крим у рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України, провели за місцем проживання зловмисника санкціоновані обшуки.

За даними СБУ, під час слідчих дій правоохоронці виявили відомчу медаль Міністерства оброни РФ "За возвращение Крыма", медаль так званої "Республики Крым" "За защиту Крыма" із відповідними нагородними документами, довідку виконкому однієї із селищних рад АР Крим про участь зловмисника у забезпеченні громадського порядку на виборчій дільниці, паспорт громадянина РФ та страхове свідоцтво РФ про пенсійне забезпечення.

Чоловік також зберігав грамоти, видані російськими "казацкими организациями" і так званими "органами местного самоуправления" тимчасово окупованої території АРК, заборонену комуністичну символіку та георгіївські стрічки. Також правоохоронці вилучили ручні гранати Ф-1 та РГД-5 і двісті п`ятдесят грамів речовини, схожої на порох.

Топ коментарі
+26 Алексей Носов d8330900
А Петя и не надеется выиграть выборы. Петя надеется что после выборов его не тронут так как он не тронул рыгов.
показати весь коментар
18.07.2018 09:28
+25 botoks
Херсонский суд отпустил под домашний арест задержанного СБУ сообщника российских оккупантов - Цензор.НЕТ 3864 реформы от тела по кликухе "порох"
показати весь коментар
18.07.2018 09:15
+25 nvtv
Та что ж в стране происходит. Писец какой то, Балуху патроны подкинули и срок впаяли, а здесь взяли с поличным и отпускают. Судей нужно половину за такие решения пересажать. Что же это за судебная "реформа", кто там сидит и судит? Это не защита страны и её населения - это сознательное уничтожение государственности.
показати весь коментар
18.07.2018 09:22