Цензор.НЕТ

18.07.18 13:06

Пропоную запровадити дзеркальну модель відвідування Червоним Хрестом українських заручників у РФ і російських найманців в Україні, - Денісова

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова пропонує запровадити дзеркальне відвідування представниками Міжнародного комітету Червоного Хреста українських заручників у РФ і окупованих територіях і російських найманців, затриманих в Україні.

Пропоную запровадити дзеркальну модель відвідування Червоним Хрестом українських заручників у РФ і російських найманців в Україні, - Денісова

Про це омбудсмен розповіла журналістам перед засіданням уряду, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні у мене чергова зустріч з українським відділенням Червоного Хреста, з паном Ешліманном. Я буду говорити дуже жорстко з ним, тому що за чотири місяці, які ми писали їм листи, вони жодного нашого бранця не відвідали. Тому потрібно запропонувати таку ж модель, яку запропонувала Російська Федерація – щодо дзеркальності і синхронності цих відвідувань", - сказала Денісова.

За її словами, на сьогодні у Червоного Хреста є повний доступ до російських найманців, які перебувають на території України, тоді, коли українських громадян, які перебувають в місцях позбавлення волі в РФ і на окупованих територіях, вони не відвідують.

"Вони передають їм посилки, передають листи, але ні до одного з наших полонених вони не ходили. Ні в так званих ДНР/ЛНР, ні в тимчасово окупованому Криму, ні в Російській Федерації", - сказала омбудсмен.

"Домовмося так: ви одного там відвідайте, ми допустимо до одного тут", - запропонувала Денісова.

Крім того, вона зазначила, що на сьогодні немає ніякої нової інформації щодо звільнення українських політв'язнів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики