Цензор.НЕТ

18.07.18 14:52

Кабмін виділив 253 млн грн на продовження реконструкції одеського аеропорту, - Омелян

18 липня уряд ухвалив рішення спрямувати 253 млн гривень на будівництво злітно-посадкової смуги в рамках проекту реконструкції міжнародного аеропорту "Одеса".

Кабмін виділив 253 млн грн на продовження реконструкції одеського аеропорту, - Омелян

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

"Міністерство інфраструктури ініціювало виділення додаткових коштів на роботи в аеропорту Одеси. У травні цього року я інспектував хід будівництва злітно-посадкової смуги, у 2019 році оновлений аеропорт, я впевнений, дозволить перетворити Одесу на південний хаб. Уже третій рік поспіль динаміка зростання авіаперевезень майже на 30% на рік вимагає модернізації аеропортів, і ми над цим працюємо", - повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Будівництво нової смуги дозволить приймати більш важкі типи повітряних суден, включно з Boeing-767, що сприятиме збільшенню пасажиропотоку вдвічі. Несуча спроможність нової смуги буде майже в двічі більша за наявну. Також у рамках проекту планується встановити світлосигнальне, радіонавігаційне та метеорологічне обладнання для сертифікованого заходу на посадку за категорією III-а (ІКАО) (наявна смуга сертифікована за категорією І (ІКАО)).

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики