Цензор.НЕТ

18.07.18 15:17

Суд підтвердив право "Дарниці" на випуск препарату "Корвалол-Дарниця"

Київський господарський суд відмовив ПАТ "Фармак" у вимозі скасувати державну реєстрацію знака для товарів і послуг "Корвалол-Дарниця", який належить ПАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця".

Суд підтвердив право "Дарниці" на випуск препарату "Корвалол-Дарниця"

Таким чином, "Фармацевтична фірма "Дарниця" підтвердила законне право на випуск препарату "Корвалол-Дарниця", повідомляє УНІАН із посиланням на сайт компанії.

"Знак для товарів і послуг "Корвалол-Дарниця" зареєстрований у 2005 році та належить ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця". Компанія використовує даний знак виключно в межах прав, заявлених при його реєстрації, та жодним чином не порушує права ПАТ "Фармак" відносно знаку для товарів і послуг "КОРВАЛОЛ CORVALOLUM". "Штучне" набуття "КОРВАЛОЛ CORVALOLUM" статусу добре відомого знаку по відношенню ПАТ "Фармак" в 2017 році було потрібно нашим колегам по ринку виключно для ініціювання позову для скасування знака "Корвалол-Дарниця"", - коментує на сайті компанії директор з корпоративних, регуляторних і юридичних відносин "Фармацевтичної фірми "Дарниця" Олександр Бутко.

У прес-релізі компанії також повідомляється, що в 2017 році обсяги роздрібних продажів корвалолу виробництва ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця" і ПАТ "Фармак" становили відповідно 43 і 44 млн грн.

Судові тяжби навколо права використання назви "Корвалол" між компаніями тривають із 2004 року. У 2011 році суди всіх інстанцій (в тому числі і касаційної) виносили рішення на користь "Дарниці" і відмовляли компанії "Фармак" в аналогічних вимогах про скасування знака "Корвалол-Дарниця".

Одне з останніх засідань у цій справі відбулося за апеляційною скаргою "Дарниці" в Київському апеляційному господарському суді 26 червня. Суд скасував повторне рішення про визнання загальновідомим позначення "Корвалол Corvalolum", прийняте Апеляційною палатою Міністерства економічного розвитку і торгівлі, і визнав недійсним указ міністерства від 19 липня 2017 року, який затверджував це рішення.

Фармацевтична фірма "Дарниця" заснована в 1930 році і входить до трійки найбільших українських фармвиробників. Компанія спеціалізується на виробництві твердих і м'яких лікарських форм, розчинів для ін'єкцій в ампулах, крапель, стерильних порошків для приготування розчинів для ін'єкцій і інфузійних розчинів. Портфель компанії містить близько 250 найменувань готових лікарських засобів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики