Цензор.НЕТ

18.07.18 16:47

Відкрита реєстрація на тренінг-курс "Технології проведення журналістських розслідувань", який відбудеться 3-5 серпня в Дніпрі

3-5 серпня в Дніпрі триватиме тренінг-курс для представників ЗМІ на тему "Технології проведення журналістських розслідувань".

Відкрита реєстрація на тренінг-курс "Технології проведення журналістських розслідувань", який відбудеться 3-5 серпня в Дніпрі

Як передає Цензор.НЕТ, навчання організовано громадською організацією "Регіональне об'єднання молоді" в рамках "Школи журналістських розслідувань".

Організатори запрошують взяти участь у заході журналістів, що працюють у темі розслідувань перші рік-два і вже мають власні напрацювання. Мета курсу - поширити передові практики та методи проведення розслідувань, надати учасникам знання та навички з пошуку і збору інформації, аналізу документів і виявлення цікавих фактів, створення якісних медіаматеріалів і юридичної підстави для проведення розслідувань.

Учасники зможуть відпрацювати отримані знання під час практичної частини курсу. Найкращі розслідування будуть опубліковані в передових онлайн-виданнях України і візьмуть участь у конкурсі на найкращу публікацію з цінними призами.

Тренінг-курс триватиме в Дніпрі в два етапи:

Тренери курсу:

- Максим Опанасенко, журналіст телепрограми "Наші гроші з Денисом Бігусом", а також "Громадського телебачення" - проект "Слідство.Інфо". Працював у Бюро журналістських розслідувань "Свідомо", а також в Національному проекті YanukovychLeaks. Фіналіст конкурсу "Честь професії", премії ім. Василя Сергієнка, переможець конкурсу журналістських розслідувань від "Антикорупційного штабу" в 2017 році.

- Євгенія Моторевська, журналістка і продюсер проекту "Слідство.Інфо", лауреат премії за особливі заслуги в журналістських розслідуваннях від Central European Initiative (CEI) і South East Europe Media Organisation, лауреат Національної премії журналістських розслідувань, переможець Українсько-польського конкурсу журналістської майстерності.

- Марія Землянська, кореспондент бюро журналістських розслідувань "Свідомо", журналістка проекту "Слідство.Інфо" і телепрограми "Наші гроші з Денисом Бігусом". Переможець журналістського конкурсу "Честь професії".

Участь у тренінгах безкоштовна.

Також наголошується, що у разі повної участі учасники забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією квитків (за наявності оригіналів в обидві сторони, категорії "плацкарт", "купе" і другий клас "Інтерсіті").

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням до 26 липня 2018 року. Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 30 липня на електронну адресу кандидата.

За додатковими питаннями та коментарями можна звертатися до координатора проекту Олени Стадник-Стефурак за адресою pogovorymo@gmail.com або по телефону (067) 127 89 75.

Тренінг-курс проводиться в партнерстві з німецькою громадською організацією Europäische Medien Initiative e.V. за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики