Цензор.НЕТ

19.07.18 12:16

Нова зброя для "Козака": випробування сучасного бойового модуля з українським ракетним комплексом "Бар'єр". ВІДЕО+ФОТО

На Гончарівському військовому полігоні відбулася демонстрація нового бойового модуля, встановленого на бойову колісну броньовану машину "Козак-2М".

Про це пише головний редактор журналу Defense Express, повідомляє Цензор.НЕТ.

За його словами, це тристоронній проект, у якому беруть участь турецька компанія Aselsan, державне Київське конструкторське бюро "Луч", а також приватне підприємство НВО "Практика", яке є розробником та виробником бойової броньованої машини.

Представлений модуль, авторства компанії Aselsan, може оснащуватися різними типами кулеметів, але головна його ударна сила - це вітчизняний протитанковий ракетний комплекс "Бар’єр" у виконанні зі збільшеною кількістю ракет.

"Це чотири ракети РК-2С. Максимальна дальність пуску - 5 кілометрів, бронепробиття за динамічним захистом - 800 міліметрів. Також можуть застосовуватися ракети з уламково-фугасною, а також із термобаричною бойовою частиною. Система управління ракетою - лазерна, напівавтоматична. Перезарядження - через люки на даху машини. Маса модуля - у межах 400 кілограмів. Модуль оснащено одномоментними двигунами, які забезпечують швидкість перекидання осі прицілювання, за твердженнями представників турецької компанії, до 30° на секунду", - зазначає експерт.

"Під час випробувань удень були здійснені пуски керованою протитанковою ракетою РК-2С на відстань у 1,8 кілометра по мішені, що рухається, а також уночі - на відстані у 3 кілометри по броньованій цілі, з використанням тепловізору компанії Aselsan… Пуски були вдалими", - додав він.

Нова зброя для Козака: випробування сучасного бойового модуля з українським ракетним комплексом Барєр 01
Нова зброя для Козака: випробування сучасного бойового модуля з українським ракетним комплексом Барєр 02
Нова зброя для Козака: випробування сучасного бойового модуля з українським ракетним комплексом Барєр 03

Нова зброя для Козака: випробування сучасного бойового модуля з українським ракетним комплексом Барєр 04

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики