Цензор.НЕТ

19.07.18 15:32

Якщо у правоохоронців є запитання до в.о. глави ДФС Продана, нехай вони їх поставлять, - Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що в.о. голови Державної фіскальної служби Мирослав Продан має дати аргументовану відповідь на всі питання правоохоронців, якщо вони у них є, але потрібно "відійти від гучних заяв і гучних звинувачень" і оцінювати ситуацію за результатами розслідування.

Якщо у правоохоронців є запитання до в.о. глави ДФС Продана, нехай вони їх поставлять, - Гройсман

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Якщо у когось із правоохоронців є до нього (М.Продана. - Ред.) запитання, нехай вони поставлять ці запитання, і я думаю, що він має на них дати аргументовану відповідь, і тільки тоді поставити крапку", - сказав прем'єр журналістам у ході робочої поїздки в Київську область у четвер.

На думку прем'єра, Україна має "відійти від гучних заяв і гучних звинувачень".

В.Гройсман додав, що оцінювати ситуацію необхідно буде за результатами розслідування і вкотре наголосив, що задоволений роботою М.Продана.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів у рамках експерименту для підвищення митних надходжень розширив повноваження поліцейських з контролю над митниками, ухваливши постанову від 20 червня і дозволивши поліцейським цілодобово перебувати в зонах митного контролю в пунктах пропуску через держкордон.

Генпрокурор Ю.Луценко заявляв, що представники Нацполіції, допущені до митних постів, не матимуть повноважень, оскільки, відповідно до Митного кодексу, поліцейські на території митного контролю позбавлені всяких повноважень.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман на початку липня заявив, що, доки він очолює уряд, М.Продан буде керівником ДФС.

9 липня були проведені обшуки в квартирі начальника Головного управління ДФС України у Вінницькій області Руслана Осмоловського, тоді правоохоронці вилучили дві банківські картки та мобільний телефон. У той же день відбулися обшуки у двох водіїв в.о. глави ДФС М.Продана.

Генпрокуратура також заявила, що в 2014 році на території Вінниці було створено "стійке ієрархічне об'єднання - злочинна організація, до складу якої, за інформацією слідства, увійшли посадові особи органів ДФС". "Зокрема, у 2015-2016 роках члени цієї злочинної організації забезпечили призначення на найбільш важливі посади в органах ДФС України своїх представників, організувавши таким чином систему управління, у якій учасники злочинної організації вплинули на ухвалення всіх важливих рішень щодо діяльності зазначених органів", - стверджує Генпрокуратура.

Уряд України призначив М.Продана в.о. глави ДФС на початку липня 2016 року. До цього він з березня 2016 року обіймав посаду заступника начальника Центрального офісу з обслуговування великих платників податків, а з вересня 2014 року очолював Головне управління ДФС у Вінницькій області

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики