Цензор.НЕТ

19.07.18 15:46

"Він має ще гірший вигляд, ніж минулого разу. Дуже блідий", - адвокат Дмитро Дінзе відвідав Сенцова в колонії Лабитнангі

Адвокат Дмитро Дінзе відвідав сьогодні українського політв'язня Олега Сенцова в російській колонії Лабитнангі.

"Він має ще гірший вигляд, ніж минулого разу. Дуже блідий", - адвокат Дмитро Дінзе відвідав Сенцова в колонії Лабитнангі

Як повідомляє Цензор.НЕТ, слова адвоката на своїй сторінці в Facebook передав журналіст Антон Наумлюк.

"Він має ще гірший вигляд, ніж минулого разу. Дуже блідий. Ходить сам. Близько тижня тому в нього була друга криза за здоров'ям. Стало зле і його хотіли госпіталізувати для того, щоб поставити на повноцінне примусове годування, щоб вливати більше суміші. Він відмовився, і його залишили в колонії з умовою, що суміш він прийматиме сам під наглядом лікаря. Приймає на день по дві ложки. Перебуває в палаті, припиняти голодування не збирається. Каже: "Скільки мене вистачить, стільки і протягну"".

Крім того, Сенцов висловив здивування, чому закінчилася активна кампанія підтримки українських політв'язнів з боку України та уповноваженого Верховної Ради Людмили Денісової.

"Сенцов вважає, що українська сторона має активніше продавлювати ситуацію зі звільненням інших політв'язнів", - розповів адвокат.

Сенцов також передав вітання фігуранту справи "кримських диверсантів" Євгену Панову та Володимиру Балуху.

Фото палати, де перебуває Олег Сенцов.

Він має ще гірший вигляд, ніж минулого разу. Дуже блідий, - адвокат Дмитро Дінзе відвідав Сенцова в колонії Лабитнангі 01

Як відомо, Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Геннадія Афанасьєва та Олексія Чірнія затримали в окупованому Криму 10 травня 2014 року. У серпні 2015 Північно-Кавказький окружний військовий суд в Ростові-на-Дону засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за обвинуваченням у нібито створенні на території півострова терористичного угруповання.

16 травня 2018 року адвокат Сенцова повідомив, що його підзахисний 14 травня оголосив безстрокове голодування. У такий спосіб Сенцов вимагає звільнити всіх українських політв'язнів, які перебувають у російських в'язницях.

Глобальна акція #SaveOlegSentsov на підтримку українських в'язнів Кремля 1-2 червня відбувалась у понад 20 країнах світу. Зокрема, в Києві акція розпочалася з флешмобу - активісти в "тюремних робах" із ланцюгами мовчки пройшлися Майданом, показуючи страждання українських політв'язнів.

8 липня акція на підтримку українських заручників у Росії відбулася на Майдані Незалежності в Києві, 13 липня відбулися масові акції в різних містах світу. Цього дня Сенцову виповнилося 42 роки.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики