Цензор.НЕТ

19.07.18 17:07

Усупереч КПК поліція не відкриває справу за фактом подій у НАБУ, а на телефон мені надходять погрози, - Шабунін

Національна поліція досі не відкриває справу за заявою голови правління "Центру протидії корупції" Віталія Шабуніна.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він пише на сторінці у Facebook. Наводимо його текст повністю.

"Минуло дві доби відтоді, як я подав заяву в Шевченківський райвідділок поліції. Усупереч прямій нормі КПК справу за моєю заявою досі не відкрили. 

Станом на вчора (18 липня. - Ред.):

- Адмінку та дрібний штраф отримали ряжені у військову форму особи, які жбурлялися зеленкою. Їх відпустили.
- За вказівкою Генпрокурора прокуратура Києва відкрили кримінальну справу за "хуліганство" і доручили її розслідувати тому ж таки Шевченківському райвідділку, де відморозилися від моєї заяви.
- Моя заява була "на резолюції у керівника".

Сьогодні (19 липня. - Ред.)її вже "передано виконавцю", якому ми не можемо ні додзвонитися, ні фізично його знайти у відділку. Тому ми пішли до суду.

Показовим та нахабним ігноруванням норм КПК щодо початку провадження Арсен Аваков легалізує насилля проти будь-якої громадської активності. Відтепер чи його, чи будь чиї інші відморозки можуть нападати на мирні громадські акції. Міністр МВС гарантував їм безпеку.

Справа, відкрита за вказівкою Генпрокурора Юрія Луценка, не має і не може мати жодного відношення до нападу на мене. Навпаки, вона допомагає Авакову "кришанути" тітушок та гопників, які намагалися зірвати нашу акцію під САП та спровокувати бійку.

Як?

Притягувати зловмисників за тілесні ушкодження до кримінальної відповідальності можна лише у справі за моєю заявою. Це за КПК, це є справою приватного обвинувачення. Поліція вже кваліфікувала дії нападників як адміністративне порушення, а київська прокуратура - як хуліганку.

А тим часом нові друзі Холодницького з Народного Фронту "нервують" та шлють мені привіти. Обізнані люди підказали, що "Буревій" - це кликуха Коханівського, ну а "Руслан", відповідно, це - Руслан Журило, керівник Гірничо-хімічної корпорації та один із підозрюваних НАБУ у справі нарфронтівця Мартиненка. Обох сфоткали  неподалік САП у день нашої акції, яку прийшли зривати клоуни, ряжені та бабусі Авакова на чолі з Ківою.

"Далі буде" - як любить говорити Холодницький, на захист якого поки що кидають заробітчан, маргіналів та найбільш одіозних корупціонерів".

Усупереч КПК поліція не відкриває справу за фактом подій у НАБУ, а на телефон мені надходять погрози, - Шабунін 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики