Цензор.НЕТ

19.07.18 17:13

Команда спецпрокурора Мюллера представила понад 500 доказів проти Манафорта

Слідчі з команди спецпрокурора Роберта Мюллера представили список з більш ніж 500 доказів проти Пола Манафорта - екс-глави передвиборної компанії президента США Дональда Трампа.

Команда спецпрокурора Мюллера представила понад 500 доказів проти Манафорта

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

До цього переліку увійшли різні документи: від угод про надання імунітету до листувань між П.Манафортом та колишнім президентом України В.Януковичем.

Також йдеться про фотографії і документи, що підтверджують факт дорогих покупок екс-радника Д. Трампа. На думку слідства, П.Манафорт намагався їх приховати.

Представники слідства припускають, що в подальшому зможуть представити і додаткові докази у цій справі.

Видання нагадує, що жодне звинувачення на адресу П.Манафорта не пов'язане з можливим втручанням Росії у американські вибори в 2016 році. Сам П.Манафорт свою провину не визнає.

В середині червня американська федеральна судова влада вирішила взяти під варту П.Манафорта. Це було пов'язано з тим, що суд переглянув рішення про його утримання під домашнім арештом в очікуванні слухань у справі.

Суддя, яка розпорядилася взяти під варту П.Манафорта, заявила, що колишній співробітник штабу Д. Трампа, перебуваючи під домашнім арештом, "зловживав довірою".

П.Манафорта звинувачують у відмиванні коштів під час роботи лобістом на українську "Партію регіонів", а також в ухиленні від сплати податків.

Нагадаємо, в США триває розслідування можливого втручання Росії в президентські вибори. Спецпрокурор Мюллер з'ясовує, чи була змова штабу Трампа з Кремлем з метою підірвати позиції суперника Трампа від Демократичної партії Гілларі Клінтон. Москва заперечує втручання у вибори в США і вимагає надати підтверджувальні документи.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики