У Кривому Розі звільнили охоронця, який накинувся на журналіста зі словами "як ви хохли о##їли" і "я росіянин бля##"

25171 104
У Кривому Розі звільнили охоронця, який накинувся на журналіста зі словами "як ви хохли о##їли" і "я росіянин бля##"

Чиновника криворізького комунального підприємства "Швидкісний трамвай" Юрія Островського, який причетний до конфлікту з журналістом, звільнено з роботи.

Як передає Цензор.НЕТ, інформацію про це Радіо Свобода в четвер підтвердив сам Островський.

За його словами, досі він обіймав посаду заступника служби охорони підприємства, але в четвер написав заяву на звільнення за власним бажанням. Як уточнив Юрій Островський, йому "запропонували так зробити".

Водночас, за словами екс-посадовця, він не визнає себе винним у конфлікті й не вважає, що інцидент мав національне підґрунтя. Він повідомив, що свідомо спровокував конфлікт, аби "перешкодити невідомим особам потрапити на територію стратегічно важливого об’єкту". Підтвердження того, що це журналісти, зазначив Юрій Островський, у нього не було: зйомку вони вели не на професійну апаратуру, а на мобільні телефони.

"Я ні в чому не винний. Хай навіть провокаційними методами, я відбив напад на об’єкт, проникнення на об’єкт сторонніх осіб. Є завдання гарантування безпеки людей, завдання безпеки інфраструктури міста, і я його виконав", – сказав Юрій Островський.

18 липня в Кривому Розі на території комунального підприємства "Швидкісний трамвай" відбувся напад на фотокореспондента інформаційного порталу "Перший Криворізький" Миколи Чирву, коли той намагався зібрати інформацію про жорстоке поводження з бездомними собаками на території КП.

За попередніми даними, нападником був працівник підприємства, який представився як заступник начальника охорони. За даними очевидців, він припустився грубого висловлювання, вживши слово "хохли", і вдарив журналіста в обличчя.

Топ коментарі
+59 Lvbnhj
В Кривом Роге уволили охранника, который набросился на журналиста со словами " как вы хохлы о##ели" и "я русский бля##" - Цензор.НЕТ 8682 В Кривом Роге уволили охранника, который набросился на журналиста со словами " как вы хохлы о##ели" и "я русский бля##" - Цензор.НЕТ 6635
показати весь коментар
19.07.2018 17:59
+51 Владислав Василенко
Ну раз ты руцкий, то сиди без работы, лошара
показати весь коментар
19.07.2018 17:57
+35 Вовочка - много ходов очка
Пусть даже провокационными методами, я отбил нападение на объект, проникновение на объект посторонних лиц. Есть задачи обеспечения безопасности, задачи безопасности инфраструктуры города, и я его выполнил

Внешность обманчива. Вот так посмотришь - чмо чмом. А на самом деле под скромной внешностью может скрываться гигант мысли, отбиватель нападений на объекты, гарант безопасности и просто красавица.
показати весь коментар
19.07.2018 17:59