Цензор.НЕТ

19.07.18 22:14

Суд конфіскував у священика Києво-Печерської лаври 52,7 тис. дол., які той намагався нелегально вивезти до Росії

Суд конфіскував 52,7 тис. дол., які священик Києво-Печерської лаври намагався перевезти в РФ, не задекларувавши їх на кордоні.

Суд конфіскував у священика Києво-Печерської лаври 52,7 тис. дол., які той намагався нелегально вивезти до Росії

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Служитель київського храму, слідуючи як пасажир поїзда "Київ-Москва", перевозив через митний кордон України незадекларовані валютні цінності. При огляді особистих речей у нього було вилучено 52 700 доларів. Суд першої інстанції визнав священика винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст .472 Митного кодексу України (недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення), конфіскував вилучену валюту і призначив штраф у розмірі 100% незадекларованих коштів", - сказано в повідомленні.

На цю постанову місцевого суду було подано апеляцію з проханням звільнити священика від адмінвідповідальності, оскільки останній нібито не мав наміру приховувати грошові кошти. Однак суддя Апеляційного суду Сумської області, розглянувши матеріали справи, відмовив у задоволенні апеляції, обґрунтувавши це тим, що служитель храму свідомо не задекларував кошти, які переміщував через митний кордон.

"Священик Києво-Печерської лаври, заповнюючи декларацію, зазначив, що переміщує з собою одне місце з ручною поклажею і валюту в розмірі 70 євро. Крім того, під час усного опитування також повідомив, що ні валюти, крім задекларованої ним, ні будь-яких інших товарів і предметів, які б підлягали обов'язковому декларуванню, він через митний кордон України не перевозить", - розповіли в прес-службі суду.

Таким чином, священик Києво-Печерської лаври був визнаний винним в адміністративному правопорушенні за ст.472 Митного кодексу України. Вилучені 52,7 тис. дол. конфісковано в дохід держави, крім того, служитель церкви повинен буде поповнити державну скарбницю ще на 1,42 млн грн штрафу за порушення Митного кодексу України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики