Цензор.НЕТ

19.07.18 20:11

У 18 хворих, що отруїлися в дитячому таборі "Орлятко" на Донеччині, підтверджено діагноз "дизентерія Зонне", - МОЗ

Сьогодні Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України встановив причину спалаху гострої кишкової інфекції в дитячому таборі "Орлятко" Донецької області, який стався 16-17 липня 2018 року.

У 18 хворих, що отруїлися в дитячому таборі "Орлятко" на Донеччині, підтверджено діагноз "дизентерія Зонне", - МОЗ

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МОЗ.

"У 18 з 94 хворих підтверджено діагноз гостра дизентерія Зонне, збудниками якої є шигели дизентерії Зонне (Shigella sonnei).Хворі перебувають під постійним медичним наглядом та отримують необхідне лікування, наразі їхній стан задовільний", - сказано в повідомленні.

Під час комплексного санітарно-епідеміологічного розслідування були виявлені численні порушення санітарного законодавства.

Наказом директора позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Орлятко" діяльність закладу припинено. За поданням Держпродспоживслужби Національною поліцією в Донецькій області за фактом порушення санітарно-епідеміологічних вимог за ст. 325 ч.1 Кримінального кодексу України відкрито кримінальне провадження.

Нагадаємо, 17 липня прес-секретар Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко повідомив, що в таборі в Донецькій області отруїлися понад 60 дітей.

ДСНС інформувала, що протягом двох діб, 17 та 18 липня, з дитячого табору "Орлятко" в селі Соснівка Лиманського району Донецької області госпіталізували 84 особи, з яких 68 - діти.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики