Цензор.НЕТ

19.07.18 23:30

У Сенаті США заявили про необхідність розширення санкцій проти Росії

Керівник республіканської більшості в Сенаті США Мітч Макконнелл заявив про необхідність провести слухання в двох профільних комітетах щодо розширення санкцій проти Росії.

У Сенаті США заявили про необхідність розширення санкцій проти Росії

Відповідну заяву він розмістив на офіційному сайті Сенату, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Оцінка розвідувального співтовариства щодо активності Росії у виборах 2016 року чітко визначає, що президент Володимир Путін віддав наказ про кампанію впливу, спрямовану на підрив суспільної віри в наш демократичний процес", - підкреслив керівник республіканців у Сенаті США.

У цьому зв'язку він висловив занепокоєння щодо можливого повторення ситуації на проміжних виборах до Конгресу США восени нинішнього року.

"Я поставив завдання головам Банківського комітету та Комітету з питань зовнішньої політики провести слухання щодо "Акту протидії противникам Америки через санкції" (CAATSA. – Ред.) та рекомендувати Сенату додаткові кроки, які могли би стати реакцією на російську зловмисну поведінку або стримали її", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, закон CAATSA був ухвалений у США влітку минулого року. Він передбачає санкції проти Росії через її агресію в Європі та втручання у демократичні процеси на Заході.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики