Цензор.НЕТ

20.07.18 16:02

До Конституційного Суду направлено подання з приводу е-декларування для активістів

До Конституційного Суду України направлено подання з приводу норми про зобов'язання громадських активістів подавати електронні декларації.

До Конституційного Суду направлено подання з приводу е-декларування для активістів

Як інформує Цензор.НЕТ, про це ініціатори повідомили під час круглого столу "Коли Конституційний Суд України скасує електронне декларування для активістів?".

Текст конституційного подання щодо неконституційності електронного декларування для громадських активістів передали в КС 20 липня народні депутати, представники Реанімаційного Пакета Реформ та Коаліції на захист громадянського суспільства в Україні.

65 народних депутатів підписали Конституційне подання про визнання положень пункту 5 частини першої статті 3, абзацу третього частини третьої статті 45 Закону України "Про запобігання корупції" від 14 жовтня 2014 № 1700-VII та пункту 2 розділу II "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб" від 23 березня 2017 року такими, що не відповідають Конституції України.

Серед депутатів, які підписали, - представники "Батьківщини" (18), "Самопомочі" (17), позафракційні (11), БПП (11), "Народного фронту" (6), "Опозиційного блоку" (1) та "Волі народу" - (1).

Ініціатори звернення зазначають, що їхньою метою є захист права громадян України на активну громадянську позицію від дискримінаційних норм, які не відповідають Основному Закону.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики