Цензор.НЕТ

20.07.18 18:40

Ухвалити рішення Радбезом ООН щодо миротворців зараз неможливо через позицію Росії, - Зеркаль

Наразі ухвалити рішення Радою безпеки ООН про миротворчу місію на Донбасі неможливо, зважаючи на позицію РФ.

Ухвалити рішення Радбезом ООН щодо миротворців зараз неможливо через позицію Росії, - Зеркаль

Про це заявила заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"З огляду на всі позиції пана Путіна, провести будь-яке спільне рішення через Раду безпеки ООН буде неможливо ... Потрібно подивитися на склад Радбезу і зрозуміти, що будь-яка резолюція, яка не влаштовуватиме Росію, просто не пройде. А вносити її, щоб вона була видозмінена незрозумілим для нас чином, так як ми не можемо впливати - ми не в Радбезі - це безглуздо", - сказала Зеркаль.

За її словами, процес зі створення миротворчої місії вже запущено.

"Не варто очікувати від цього дуже багато чого. Дійсно, нам варто регулювати свої очікування і враховувати ті способи, які в нас є для врегулювання ситуації", - розповіла заступник міністра.

Дипломат також висловила думку, що РФ буде намагатися активно втручатися в українські вибори в 2019 році.

Вона уточнила, що не очікує від Путіна готовності до ухвалення рішення щодо врегулювання ситуації на Донбасі і в Криму до виборів в Україні.

"Пан Путін дав чітко зрозуміти, що він очікує результатів українських виборів, і я не думаю, що до виборів він буде готовий до якихось дій. Можуть бути якісь діалоги, провокації, вкидання", - додала Зеркаль.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики