Цензор.НЕТ

20.07.18 23:02

Найманці РФ обстріляли безпілотник ОБСЄ, який зафіксував важке озброєння на Луганщині

Контрольовані Росією терористи з кулемета обстріляли безпілотний літальний апарат Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Луганській області, де було виявлено розміщення важкого озброєння окупантів.

Найманці РФ обстріляли безпілотник ОБСЄ, який зафіксував важке озброєння на Луганщині

Про це йдеться в звіті місії за період з 19:30 18 липня до 19:30 19 липня, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"У напрямку безпілотного літального апарата (БПЛА) Спеціальної моніторингової місії дальнього радіуса дії стріляли з кулемета", - йдеться у звіті. Зокрема, увечері, 18 липня, безпілотник СММ виявив кулемет Калашнікова (7,62 мм), за яким стояла одна особа, і ще троє осіб у дворі заводу в населеному пункті Хрустальний (колишній Красний Луч, непідконтрольний урядові України, за 56 км на південний захід від Луганська).

"Було зафіксовано, що кулемет відкрив вогонь у напрямку безпілотного літального апарата. БПЛА пошкоджено не було", - йдеться в звіті. При цьому сказано, що місія продовжувала здійснювати моніторинг відведення озброєння, передбаченого Мінським меморандумом від 19 вересня 2014 року, а також комплексом заходів із виконання Мінських угод.

"18 липня в непідконтрольному урядові районі безпілотним літальним апаратом СММ дальнього радіуса дії зафіксовано 17 реактивних систем залпового вогню (БМ-21 "Град", 122 мм) у Хрустальному та неподалік від цього населеного пункту, що є порушенням ліній відведення", - наголошується у звіті.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики