Через негоду без світла залишилися п'ять населених пунктів на Луганщині, - ЛЕО

1095 7
Через негоду без світла залишилися п'ять населених пунктів на Луганщині, - ЛЕО

Увечері 22 липня підконтрольна територія Луганської області зіткнулася з масовими знеструмленнями унаслідок негоди.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на facebook-сторінку ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" (ЛЕО), станом на 19:00 знеструмлено 44 підстанції, тому загалом без світла опинилися 3544 споживачі в 5 населених пунктах.

"У місті Сєвєродонецьк та прилеглій Пурдівці без електроенергії опинилися 2010 абонентів.  На території обслуговування Попаснянського РЕМ без світла був 771 абонент у місті Гірськ і 303 абоненти в населеному пункті Катеринівка. На території обслуговування Щастинського РЕМ без світла опинилися 460 споживачів у селі Сотенне", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що аварійні відключення викликані несприятливими погодними умовами та нестабільністю енергосистеми Луганської області, яка виникла внаслідок відсутності належного технічного обслуговування протягом 1,5 року.

Енергетики роблять все можливе для найшвидшого відновлення електропостачання, але проведення відновлювальних робіт ускладнюється півторарічною господарською кризою в "Луганському енергетичному об’єднанні", спричиненою відсутністю коштів, палива та ремонтних матеріалів для оперативно-виїзних бригад. З огляду на неможливість підготовки енергосистеми до осінньо-зимового сезону 2019 року наступна зима буде вкрай складним випробуванням для всіх жителів підконтрольної Луганщини", - стверджують в ЛЕО.

У компанії нагадують, що на підконтрольній частині Луганщини "мало не щодня" аварійно відключають електроенергію. Наприклад, із 28 червня до 1 липня в електричних мережах 0,4-110 кВ ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" було зафіксовано 206 аварійних відключень, без світла було близько 35 000 абонентів на всій території області в 91 населеному пункті.

Через негоду без світла залишилися пять населених пунктів на Луганщині, - ЛЕО 01
Через негоду без світла залишилися пять населених пунктів на Луганщині, - ЛЕО 02
Через негоду без світла залишилися пять населених пунктів на Луганщині, - ЛЕО 03