Цензор.НЕТ

23.07.18 08:45

"Санкції мають висіти над Росією, як дамоклів меч", - сенатор Грем закликав підготувати нові заходи проти РФ до приїзду Путіна до Вашингтона

Впливовий сенатор Ліндсі Грем заявив, Конгрес має підготувати проти Росії нові санкції за втручання у вибори до Конгресу США 2018 року.

"Санкції мають висіти над Росією, як дамоклів меч", - сенатор Грем закликав підготувати нові заходи проти РФ до приїзду Путіна до Вашингтона

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Голос Америки", про це він сказав у програмі каналу CBS "Обличчям до нації".

"Санкції мають висіти над Росією, як дамоклів меч", - зазначив сенатор Грем.

До того ж сенатор наполягає, що санкції мають бути підготовлені ще до можливої зустрічі Трампа та Путіна у Вашингтоні.

"Не можна зустрічатися з цим чоловіком (Путіним) з позиції слабкості. Треба зробити дві речі. Треба посилити нашу виборчу структуру… Також треба працювати з Конгресом над розробкою нових санкцій, тому що Путін не розуміє нашого меседжу", - зазначає сенатор.

Він віддав належне президенту Трампу за те, що він, на його думку, був більш жорсткий щодо Росії, ніж Обама, але це не працює, додав Грем. "Нам потрібні нові санкції, які будуть висіти над ним (Путіним), як Дамоклів меч, а потім вже можна з ним зустрічатися", - наполягає Ліндсі Грем.

Нагадаємо, раніше в Сенаті Сполучених Штатів Америки закликали до посилення санкцій проти Росії після зустрічі американського президента Дональда Трампа і російського лідера Володимира Путіна в Гельсінкі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики