Цензор.НЕТ

23.07.18 11:06

Українця Павла Гриба доставили до суду. Засідання почалося. ФОТО

Об 11 ранку в Північно-Кавказькому окружному військовому суді в Ростові почалося засідання у справі українця Павла Гриба.

Українця Павла Гриба доставили до суду. Засідання почалося. ФОТО

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ із зали суду.

Павла вже доставили до зали засідань. На засідання прибула з України мама українця - Марія Гриб. Адвокат - Марина Дубровіна. Є два українських журналісти і п'ять російських. У залі є перекладач. Прокурор - Хоненя Олексій.

На сьогоднішньому засіданні повинні зачитати обвинувальний висновок і, можливо, почнуть слухати свідків. Його обвинувачують у підготовці теракту.

Станом на 11:17 - почали зачитувати обвинувачення.

Українця Павла Гриба доставили до суду. Засідання почалося 01

Нагадаємо, батько Павла Ігор Гриб заявив про викрадення спецслужбами РФ його сина в Білорусі: "ФСБ виманила Павла в Гомель, під виглядом зустрічі з дівчиною, і затримала". Павло Гриб 24 серпня 2017 виїхав на зустріч з дівчиною, з якою до цього спілкувався тільки через соцмережі, у Білорусь. Після цього зник.

Коли Ігор прибув до Білорусі, йому повідомили, що його сина оголошено в розшук за ініціативою ФСБ РФ. Прикордонні відомства Білорусі відмовилися повідомити батькові будь-яку інформацію про його сина. Батько Павла впевнений, що спецслужби РФ провели цю операцію з метою виманити його сина в Білорусь і "надіти на нього там наручники за пости в соцмережах". Окрім того, Державна прикордонна служба України офіційно підтвердила факт перетину Павлом Грибом кордону з Білоруссю.

7 вересня 2017 директор Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич повідомив, що 19-річний громадянин України Павло Гриб, який зник у білоруському Гомелі, перебуває в управлінні ФСБ Росії в Краснодарі.

За даними російських ЗМІ, слідчі вважають Павла Гриба нібито прихильником забороненої в Росії екстремістської організації УНА-УНСО і припускають, що він начебто схиляв знайому жительку Кубані підірвати саморобний вибуховий пристрій на випускний лінійці в сочинській школі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики