Цензор.НЕТ

23.07.18 11:54

Судді в Ростові вирішують, судити Гриба чи повернути обвинувальний висновок прокурору

В обвинувальному висновку, який прокурор зачитував у суді, була зазначена стара редакція статті 205 КК РФ. Стаття передбачає 8 років тюремного ув'язнення, але вже не діє.

Судді в Ростові вирішують, судити Гриба чи повернути обвинувальний висновок прокурору

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

На це звернув увагу головуючий у колегії суддів Сергій Горєлов.

Прокурор заявив, що в обвинувальному висновку помилка, а він має на увазі нову редакцію цієї ж статті. Санкцій за нею більше - до 10 років колонії.

Адвокат Марина Дубровіна заявила, що посилення покарання або осудної статті суперечить Конституції РФ.

Колегія суддів пішла до нарадчої кімнати, щоб вирішити, чи повертати обвинувальний висновок прокурору.

Нагадаємо, батько Павла Ігор Гриб заявив про викрадення спецслужбами РФ його сина в Білорусі: "ФСБ виманила Павла в Гомель, під виглядом зустрічі з дівчиною, і затримала". Павло Гриб 24 серпня 2017 виїхав на зустріч з дівчиною, з якою до цього спілкувався тільки через соцмережі, у Білорусь. Після цього зник.

Коли Ігор прибув до Білорусі, йому повідомили, що його сина оголошено в розшук за ініціативою ФСБ РФ. Прикордонні відомства Білорусі відмовилися повідомити батькові будь-яку інформацію про його сина. Батько Павла впевнений, що спецслужби РФ провели цю операцію з метою виманити його сина в Білорусь і "надіти на нього там наручники за пости в соцмережах". Окрім того, Державна прикордонна служба України офіційно підтвердила факт перетину Павлом Грибом кордону з Білоруссю.

7 вересня 2017 директор Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич повідомив, що 19-річний громадянин України Павло Гриб, який зник у білоруському Гомелі, перебуває в управлінні ФСБ Росії в Краснодарі.

За даними російських ЗМІ, слідчі вважають Павла Гриба нібито прихильником забороненої в Росії екстремістської організації УНА-УНСО і припускають, що він начебто схиляв знайому жительку Кубані підірвати саморобний вибуховий пристрій на випускний лінійці в сочинській школі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики