Цензор.НЕТ

23.07.18 12:31

НАБУ викликає нардепа-втікача Онищенка на допит. ДОКУМЕНТ

Національне антикорупційне бюро викликає на допит як підозрюваного народного депутата-втікача Олександра Онищенка, який є фігурантом так званої "газової справи".

НАБУ викликає нардепа-втікача Онищенка на допит. ДОКУМЕНТ

Як передає Цензор.НЕТ, на сайті НАБУ опубліковано відповідну повістку.

"Повістка про виклик підозрюваного Онищенка Олександра Романовича, зареєстрованого за адресою: м. Київ, провул. Редутний. Вам необхідно прибути о 12:00 26.07.2018 до детектива Національного бюро за адресою: м. Київ, вул. Василя Сурикова, 3 для допиту як підозрюваного в кримінальному провадженні № 42015110000000121", - сказано в повідомленні.

У повістці зазначається, що поважними причинами неприбуття є, зокрема: затримання, перебування під вартою або відбування покарання, обставини непереборної сили, на зразок епідемій, військових подій, стихійних лих та ін.; несвоєчасне одержання повістки про виклик або смерті близьких родичів тощо.

У НАБУ пояснили, що якщо підозрюваний не з'явиться без поважних причин або не повідомить про причини свого неприбуття, на нього буде накладено грошове стягнення в розмірі: від 0,25 до 0,5 розміру мінімальної зарплати. Також зазначається, що до підозрюваного може бути застосовано привід.

НАБУ викликає нардепа-втікача Онищенка на допит 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики