Цензор.НЕТ

23.07.18 12:50

Павлу Грибу продовжили арешт на 3 місяці - до 22 жовтня 2018 року

Ростовський суд повернув прокурорам обвинувальний акт у справі українця Гриба. Йому продовжили арешт.

Павлу Грибу продовжили арешт на 3 місяці - до 22 жовтня 2018 року

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Колегія суддів Північно-Кавказького окружного військового суду в Ростові вирішила: повернути справу прокурорам на доопрацювання.

Головуючий у колегії трійки - суддя Горєлов.

Суддя пояснив, що прокурор зазначав в обвинувальному висновку стару редакцію 205.1, яка передбачає до 8 років ув'язнення. А за новою редакцією цієї статті Грибу загрожує до 10 років в'язниці. Це і стало підставою для повернення.

Продовжили арешт Павлу Грибу на 3 місяці - до 22 жовтня 2018 року.

Нагадаємо, батько Павла Ігор Гриб заявив про викрадення спецслужбами РФ його сина в Білорусі: "ФСБ виманила Павла в Гомель, під виглядом зустрічі з дівчиною, і затримала". Павло Гриб 24 серпня 2017 виїхав на зустріч з дівчиною, з якою до цього спілкувався тільки через соцмережі, у Білорусь. Після цього зник.

Коли Ігор прибув до Білорусі, йому повідомили, що його сина оголошено в розшук за ініціативою ФСБ РФ. Прикордонні відомства Білорусі відмовилися повідомити батькові будь-яку інформацію про його сина. Батько Павла впевнений, що спецслужби РФ провели цю операцію з метою виманити його сина в Білорусь і "надіти на нього там наручники за пости в соцмережах". Окрім того, Державна прикордонна служба України офіційно підтвердила факт перетину Павлом Грибом кордону з Білоруссю.

7 вересня 2017 директор Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич повідомив, що 19-річний громадянин України Павло Гриб, який зник у білоруському Гомелі, перебуває в управлінні ФСБ Росії в Краснодарі.

За даними російських ЗМІ, слідчі вважають Павла Гриба нібито прихильником забороненої в Росії екстремістської організації УНА-УНСО і припускають, що він начебто схиляв знайому жительку Кубані підірвати саморобний вибуховий пристрій на випускний лінійці в сочинській школі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики