Гриценко про ефіри на каналі Мураєва NewsOne: Координаційна рада партії ухвалила одноголосне рішення - ходити

12569 189
Гриценко про ефіри на каналі Мураєва NewsOne: Координаційна рада партії ухвалила одноголосне рішення - ходити

Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко збирав координаційну раду партії, щоб ухвалити "правильне і виважене рішення" щодо відвідування ефірів каналу NewsOne.

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ розповів лідер партії "Громадянська позиція", кандидат у президенти Анатолій Гриценко, відповідаючи на запитання про те, чому він продовжує ходити на ефіри одіозного каналу Євгена Мураєва NewsOne.

"Питання непросте, ціннісне і відповідь буде такою ж. Це та ситуація, коли я не міг не зібрати координаційну раду партії, щоб ухвалити правильне і виважене рішення. Було винесено одноголосне рішення - ходити на ці ефіри. Якщо говорити конкретно про ситуацію з Євгеном Мураєвим, то цю свою заяву про Сенцова він зробив на "112 каналі". Тож, мені не потрібно ходити на "112"?", - запитує Гриценко.

На зауваження щодо того, що ходити на канал Мураєва NewsOne - це питання рукостискання, лідер "Громадянської позиції" відповів:

"А тепер ми переходимо до власників каналів. Скажіть, а на який канал можна ходити? На канал Коломойського можна ходити? Там все чисто з власником? Чи щодо "Привату" і 165 млрд таки є запитання? Канал Фірташа "Інтер" - там все в порядку з власником? Канал ТРК "Україна" Ахметова - там теж "картина маслом"? "5 канал" Порошена - все добре?

У нас немає інших власників, крім тих, які є. Тому варіант "не ходити" для них вигідний, і вони повністю будуть щасливі. А для нас іншого шляху донести до людей свою правду і свій план дій - немає взагалі. Вони захопили медійний простір - все! Зараз вони його контролюють".

Повний текст інтерв'ю з Анатолієм Гриценком читайте ТУТ.