Цензор.НЕТ

23.07.18 18:00

Гриценко про генпродюсера "1+1" Ткаченка: Я йому передав: "Тварино, руки більше не подам". Коли зустрілись, він швидко втік. Може думав, я йому в торець дам

Напередодні виборів відбувається поляризація експертної, політологічної та журналістської спільнот.

Гриценко про генпродюсера "1+1" Ткаченка: Я йому передав: "Тварино, руки більше не подам". Коли зустрілись, він швидко втік. Може думав, я йому в торець дам

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ розповів лідер партії "Громадянська позиція", кандидат у президенти Анатолій Гриценко.

Коментуючи скандальний сюжет, що вийшов на каналі "1+1", про "чорних магів", які нібито моляться за його перемогу в лісі, Гриценко сказав: "У тому випадку замовником була Банкова, і канал був тільки носієм інформації. На цьому поставлю крапку".

Водночас він упевнений, що без відома власника каналу такий сюжет вийти не міг.

"Всі ці маніпуляції - з голими, сатаністами тощо - вдарять по самих організаторах. Тому що - кажу як віруюча людина - не можна загравати зі злом", - заявив він.

"На жаль, зараз бачу, як поляризуються експертна, політологічна, журналістська спільноти. Як поляризуються, ангажуються, лягають туди або сюди, очевидно не безкоштовно. Хотів би застерегти цих людей, з багатьма з яких пройдені складні етапи життя: залишайтеся людьми! Життя довге, і не варто миттєвої спокуси "швидко заробити" того, щоб втоптувати себе в бруд.

Ну, ось наприклад. Колись був тямущий нормальний журналіст Саша Ткаченко; нині - генеральний продюсер центрального каналу. Він вів передачу "Післямова", і влада її закрила. Потім у газеті "Дзеркало тижня" він давав друковані версії цієї "Післямови", щоб донести своє слово. Ми зустрічалися сім'ями, спілкувалися. Але коли на каналі пішло мочилово щодо мене і моєї сім'ї ... І хоча він же знає, що це неправда, але при цьому - через слабкість його або за наказом зверху - але команда від нього пішла вниз. І я йому передав: "Тварино, руки більше не подам". Усе!"

На запитання, чи була якась реакція Ткаченка на це, Гриценко сказав: "А що відповідати? Один раз випадково зустрілися на вулиці. Він побачив мене - і швиденько втік у сторону. Не знаю, може думав, я йому в торець дам. Я б хотів, щоб люди не заступали за межу. Вибори проходять, влада оновлюється, ситуація змінюється, у нас попереду ще складні часи - і треба залишатися людьми".

Повний текст інтерв'ю з Анатолієм Гриценком читайте ТУТ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики