Позиція Італії в підтримці суверенітету України чітка і послідовна, - посол Чечиліа на зустрічі в МЗС

4917 85
Позиція Італії в підтримці суверенітету України чітка і послідовна, - посол Чечиліа на зустрічі в МЗС

Посол Італії в Україні Давиде Ла Чечиліа запевнив, що позиція його країни щодо підтримки суверенітету і територіальної цілісності України чітка і послідовна.

Про це він заявив під час зустрічі з заступником міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Оленою Зеркаль, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МЗС.

Зазначається, що на цю зустріч дипломат був запрошений для роз'яснень у зв'язку з неприпустимими висловлюваннями міністра внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні щодо України.

"Позиція Італії щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України чітка та послідовна, про що Італією офіційно заявлено на всіх міжнародних майданчиках, включно з недавніми заходами, що відбулися в рамках ЄС, НАТО та Сімки", - заявив посол.

Зі свого боку в МЗС підкреслили, що Україна розраховує, що Італія й надалі сприятиме збереженню єдиної позиції ЄС щодо підтримки України у боротьбі з російською агресією.

Як повідомлялося, глава МВС Італії та голова правої партії "Ліга" Маттео Сальвіні заявив в інтерв'ю The Washington Post, що Росія законно анексувала український Крим, а Революцію Гідності в Україні назвав "фальшивою".