Цензор.НЕТ

24.07.18 11:25

Голови РДА Одеської області обурені вимогою зупинити ремонт траси "Одеса-Рені"

Припинити будівництво траси "Одеса - Рені" і взятися за дороги Арцизького й Саратського районів - з такою вимогою на мітинг перед Одеською обладміністрацією вийшли місцеві жителі, прихильники народного депутата, члена партії "Наш край" Антона Кіссе.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "канал 24".

Раніше в Саратському районі на півдні Одеської області протестувальники перекрили автомобільну трасу "Одеса – Рені".

Акція, влаштована прихильниками народного депутата, викликала негативні відгуки з боку глав районів Одеської області, які вважають, що подібні дії можуть призвести до заморожування фінансування стратегічної траси міжнародного значення М15.

Зокрема, глава Савранської РДА Віталій Свічинський на своїй сторінці у Facebook написав:

"А в нас дороги ремонтують лише тим, у кого "мітинг" більший? Так не питання, можемо помірятися з Бессарабією. Вибачте, але ми три роки чекаємо, коли закінчать ремонт траси "Одеса – Рені".

Глава Подільської РДА Руслан Пітак назвав акцію політичною:

"Я не можу зрозуміти, в чому обурення і навіщо перекривати дорогу? Адже з простими жителями Бессарабії я спілкуюся щодня і всі шалено задоволені, що до Ізмаїла можна доїхати за 3 години, а не за 6 годин, як раніше, дорогою, як після бомбардування! Таких масштабних ремонтів не пам'ятають навіть старожили. І в чому винні водії та гості, що приїхали до нас з різних країн, які взяті в заручники на трасі "Одеса – Рені" в 40-градусну спеку? Може, відповідь криється в тому, хто ініціював і організував цей мітинг, в Антону Івановичу Кіссе?"

Глава Кілійської ОТГ Павло Бойченко висловив обурення вимогами мітингувальників зупинити фінансування траси "Одеса – Рені":

"Кілька слів щодо сьогоднішнього "мітингу" жителів деяких районів Бессарабії перед ОДА!!! Особливе обурення сьогодні (думаю, не тільки в мене) викликало висловлювання одного з учасників "мітингу", який заявив, що треба припинити ремонт траси М15 і відремонтувати дороги в Тарутинському або Арцизькому районах!!!

Закінчення ремонту траси "Одеса – Рені", яка є міжнародною, чекають, як мінімум, 9 районів області. Це півмільйона жителів!!! Потрібно правильно розставляти пріоритети – відремонтувати магістральну трасу і потім вже займатися іншими дорогами. Це зрозуміло будь-якому першокласнику!"

В Арцизі теж назвали мітинг піар-акцією народного депутата.

"Зима близько", або скоро вибори", – написав на своїй сторінці у Facebook глава Арцизької РДА Сергій Парпуланський.

"Уперше в області розпочато такий масштабний ремонт доріг. Дорога "Одеса – Рені", обіцяна Петром Порошенком і Володимиром Гройсманом, перетворюється з кожним днем. Понад 15 років наші дороги руйнувалися і не ремонтувалися. І за один-два роки їх не відновити. Дорога Сарата – Арциз – Тарутине дуже важлива для наших жителів дорога, як і Арциз –Болград, Татарбунари – Рассейка або інші знищені дороги нашої області і країни. Тоді перекриймо всі дороги?" – пише Сергій Парпуланський.

Позицію колег підтримали глави ще кількох районів Одеської області.

Зі свого боку губернатор Максим Степанов заявив, що ремонт доріг місцевого значення буде здійснюватися планово, після закінчення ремонту магістралі "Одеса – Рені", та підкреслив, що напрямок Арциз – Сарата – Тарутине – один із пріоритетних, оскільки щодо нього вже проведено тендер і розроблено проект.

Раніше Президент України Петро Порошенко анонсував завершення ремонту траси "Одеса - Рені" у 2018 році.

Про завершення ремонту траси "Одеса - Рені" в 2018 році заявив також Прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики