Цензор.НЕТ

24.07.18 19:56

За клопотанням САП Вища рада правосуддя продовжила відсторонення посади судді з Дніпра, підозрюваного в отриманні хабара

24 липня 2018 року Вища рада правосуддя задовольнила клопотання заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницького Н.І. та продовжила до 29 серпня 2018 року строк тимчасового відсторонення судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням його до кримінальної відповідальності за ч. 4 ст. 368 КК України.

За клопотанням САП Вища рада правосуддя продовжила відсторонення посади судді з Дніпра, підозрюваного в отриманні хабара

Як передає Цензор.НЕТ, про це це йдеться в Фейсбуці Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

У повідомленні зазначається: "Детективами НАБУ та прокурорами САП вказаний суддя підозрюється в проханні надати йому неправомірну вигоду в особливо великому розмірі та фактичному одержанні неправомірної вигоди у сумі 15 тис. доларів США за винесення судового рішення у кримінальному провадженні, яке перебувало у нього на розгляді.

Довідково: санкція ч. 4 ст. 368 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики