Цензор.НЕТ

24.07.18 23:37

ВККСУ почала реєструвати охочих на посади суддів Антикорупційного і Верховного судів

Реєстрація намірів щодо участі в конкурсах до Вищого антикорупційного суду і Верховного Суду почалася 24 липня.

ВККСУ почала реєструвати охочих на посади суддів Антикорупційного і Верховного судів

Вища кваліфікаційна комісія суддів України інформує, що 24 липня 2018 року "введено реєстрацію намірів для участі в конкурсах на зайняття вакантних посад суддів Вищого антикорупційного суду, зокрема Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду, а також у конкурсі на зайняття вакантних посад суддів касаційних судів у складі Верховного Суду", передає Цензор.НЕТ.

Повідомити про бажання взяти участь у конкурсі можна за посиланням.

Наміри щодо участі в конкурсах можна зареєструвати до 1 серпня 2018 року включно.

Нагадаємо, 14 червня закон про Антикорупційний суд набув чинності. Суд почне роботу після призначення не менше 35 суддів.

У НАБУ заявили: через те, що Вищий антикорупційний суд не буде розглядати апеляційні скарги на вироки, винесені судами першої інстанції у справах Бюро, багато проваджень щодо топ-чиновників залишаються поза юрисдикцією ВАС і можуть уникнути покарання. НАБУ переконане, що апеляції на вироки у справах НАБУ і САП, винесені судами загальної юрисдикції, повинні розглядатися в Апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду.

Разом з тим, Єгор Соболєв зазначив: "У підписаному Порошенком законі про Антикорупційний суд сфальсифікована стаття про порядок апеляції". У відповідь у профільному комітеті ВР спростували звинувачення в замовчуванні правок в законі про ВАС, що стосуються апеляційного розгляду справ НАБУ.

12 липня Верховна Рада ухвалила закон № 7441 про зміни до закону "Про судоустрій і статус суддів" у зв'язку з прийняттям закону про Вищий антикорупційний суд. "За" законопроект з відповідною поправкою проголосували 254 народні депутати.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики