Цензор.НЕТ

25.07.18 08:33

Низка посад військовослужбовців у Міноборони трансформується в цивільні

У Міністерстві оборони України триває робота щодо раціонального використання військовослужбовців, посади яких підлягають скороченню внаслідок проведення організаційно-штатних заходів.

Низка посад військовослужбовців у Міноборони трансформується в цивільні

24 липня під головуванням першого заступника міністра оборони України Івана Руснака відбулося інформування особового складу з питань подальшого службового використання і забезпечення соціального захисту військовослужбовців під час проведення оргзаходів, пише Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Міноборони.

За словами першого заступника Міністра оборони України, виконання заходів, які передбачені оборонною реформою, має на меті підвищення ефективності та реформування Міністерства оборони як органу виконавчої влади і як органу військового управління.

"Якщо вивчати досвід країн Альянсу, то в оборонних відомствах, які займаються формуванням політики у сфері оборони та питаннями забезпечення військ, майже всі посади цивільні", - зазначив він.

Іван Руснак поінформував про ухвалене Міністром оборони України рішення залишити у вітчизняному оборонному відомстві певну кількість військових посад, які узгоджені з керівниками департаментів та управлінь. Решта стануть цивільними.

"Для кожного військовослужбовця, чия посада стає цивільною, це питання вибору. Усі ви - професіонали. Ті, хто прийняв рішення залишитися на військовій службі, зможуть продовжити військову кар’єру в Генеральному штабі, інших органах управління, вищих військових навчальних закладах. Водночас посади, які будуть трансформовані в цивільні, будуть пріоритетними для тих, хто прийняв рішення звільнитися з військової служби", - наголосив він.

Своєю чергою, директор Департаменту кадрової політики Міністерства оборони України Олег Яцино конкретизував, що на виконання оперативної цілі 1.1 Матриці досягнення стратегічних цілей і виконання основних завдань оборонної реформи Стратегічного оборонного бюлетеня, Міністерство оборони України, здійснюючи функцію державного цивільного контролю над Збройними Силами України, посилення зв’язків з Верховною Радою України і громадським суспільством, набуває статусу цивільного.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики