Цензор.НЕТ

25.07.18 08:37

Податківці Полтавщини примусили фігурантів кримінального провадження відшкодувати до бюджету 1,1 млн грн завданих збитків

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Полтавській області під процесуальним керівництвом Кременчуцької міської прокуратури розслідується кримінальне провадження за фактом умисного ухилення від сплати податків посадовими особами одного з підприємств Полтавської області, яке займається виконанням будівельних робіт.

Податківці Полтавщини примусили фігурантів кримінального провадження відшкодувати до бюджету 1,1 млн грн завданих збитків

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби ДФС.

Слідством встановлено, що зазначене підприємство на замовлення різних суб'єктів господарської діяльності виконувало будівельні роботи, за що отримувало значні прибутки. Однак посадові особи цієї компанії, з метою зниження податків, відбивали в податковому та бухгалтерському обліку неіснуючі господарські операції з придбання товарів, робіт (послуг) у фіктивних підприємств, унаслідок чого до державного бюджету не сплачено значну суму податків.

Завдяки заходам, вжитим у ході слідства, завдані державі збитки в розмірі понад 1,1 млн грн відшкодовано в повному обсязі.

Досудове розслідування триває.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики