Цензор.НЕТ

25.07.18 13:02

Відкрито кримінальне провадження за фактом розкрадання палива з військової частини в Одесі

Військовою прокуратурою Південного регіону розпочато кримінальне провадження за фактом викрадення палива з військової частини.

Відкрито кримінальне провадження за фактом розкрадання палива з військової частини в Одесі

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби військової прокурати Південного регіону.

"24.07.2018 військовою прокуратурою Південного регіону України до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за фактом викрадення з військової частини А2756 (46 Об’єднаного центру забезпечення) 171 241 кг пально-мастильних матеріалів, що стало результатом недбалого ставлення військових службових осіб до виконання обов’язків військової служби та спричинило тяжкі наслідки (попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення – ч.3 ст. 410 та ч.3 ст. 425 КК України)", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що проведення досудового розслідування доручено слідчому управлінню ГУНП в Одеській області. Створено групу військових прокурорів, які одночасно з Національною поліцією вже проводять першочергові слідчі дії з метою швидкого, повного та ефективного розслідування.

Стан розслідування перебуває на контролі керівництва Головної військової прокуратури та прокуратури Південного регіону України.

"На цей час вживаються вичерпні заходи для оперативного розкриття зазначених тяжких злочинів у найбільш стислі терміни", - зазначили у відомстві.

Нагадаємо, раніше комплексна комісія Міноборони знайшла "численні порушення і зловживання" в 46-му Об'єднаному центрі забезпечення в Одесі.

Глава Міноборони Степан Полторак після перевірки центру забезпечення ЗСУ в Одесі позбавив кількох офіцерів військових звань.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики