Цензор.НЕТ

25.07.18 16:46

Обговорили дійсність і перспективи. Усі бази добровольців працюють у штатному режимі, - Ярош про розмову з Наєвим

Екс-керівник "Правого сектор", лідер Української добровольчої армії Дмитро Ярош заявив про повне взаєморозуміння з керівництвом ООС.

Обговорили дійсність і перспективи. Усі бази добровольців працюють у штатному режимі, - Ярош про розмову з Наєвим

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Ярош зазначив: "Сьогодні зустрівся з братами по зброї - командувачем операції Об'єднаних Сил генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим і начальником штабу ООС генерал-майором Валерієм Залужним...

Дорогою до Штабу УДА обдумував текст, який напишу у фб.

Виходило досить банально і сухо: зустрілися, обмінялися інформацією, обговорили дійсність і перспективи, завірили один одного, що тільки в єдності - сила, і що люди, об'єднані ідеєю державності української нації, здолають будь-якого ворога, найперше - Московську імперію, та домовилися випити разом у Донецьку по 100 грамів після звільнення Донецької та Луганської областей. Про Крим теж не забули.

І воно так би і було, але, як завжди, допоміг ворог: інформаційна служба УДА скинула відео, де "Альфа СБУ захоплює одну із баз батальйонів УДА".

Мабуть, устами народу все ж таки глаголить істина: "Якщо Бог бажає когось покарати, він відбирає розум..."

Ярош запропонував: "Тому дякую ворогам за черговий безкоштовний піар СБУ і УДА, але при цьому офіційно заявляю:
"Тилові бази 5-го, 8-го Окремих батальйонів, Окремого легкопіхотного загону "Волинь", медичного батальйону "Госпітальєри", Служби військової розвідки, Навчального центру, територіальних загонів Української добровольчої армії працюють у штатному режимі. Передові оперативні бази - теж".

Ворогам відкриваю "важливу" військову таємницю: "усі бази УДА від 2015 року уже "захоплено СБУ": там завжди перебувають представники військової контррозвідки, а сама УДА цілком підпорядкована командуванню ООС".

Тому жодним фейкам, ворожим ЗМІ, чорноротим "типу-патріотам" ефесбешного забарвлення, єдиний антикремлівський фронт не роз'єднати.

Бо ми, добровольці, волонтери, військовослужбовці ЗСУ, працівники СБУ, нацгвардійці, поліцейські, прикордонники, та всі, кому не байдуже - п'ятий рік на війні... А це багато вартує.

"Друзі генерали, офіцери, фронтовики, коли нас всіх критикують за помилки - ми мусимо до цього прислуховуватися і робити правильні висновки.

Але коли всякі істоти починають відробляти кремлівські дерев'яні рублі, посилайте їх куди подалі...Бо разом ми - сила!І все буде Україна!!!Наслідки цього посту розумію", - резюмував Ярош.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики