Цензор.НЕТ

25.07.18 19:55

Кабмін виділив 105,9 млн грн на будівництво двох автомобільних КПП на адмінмежі з Кримом

Кабінет Міністрів України прийняв постанову №584 про виділення 105,98 млн грн для будівництва двох тимчасових контрольних пунктів в'їзду \ виїзду (КПП) на територію України.

Кабмін виділив 105,9 млн грн на будівництво двох автомобільних КПП на адмінмежі з Кримом

Як пише Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, КПП "Каланчак" і "Чонгар" розташовуються на адміністративній межі Херсонської області з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим.

Кошти виділяються Міністерству інфраструктури. Розвиток КПП передбачає, крім іншого, обладнання зон сервісного обслуговування автомобілів.

"Виділити Міністерству інфраструктури 105983,571 тис. грн, - йдеться у постанові. – Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету".

Перелік витрат на проведення всіх робіт потрібно погодити у двотижневий термін, а подати звіт про використання коштів – не пізніше 25 грудня поточного року.

Нагадаємо, на початку липня перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юсуф Куркчі заявив, що роботи з поліпшення санітарних умов на КПВВ "Каланчак" і "Чонгар" на адмінмежі з Кримом будуть завершені до кінця 2018 року.

У Херсонській області на адмінмежі з окупованих Кримом зараз працюють три контрольні пункти в'їзду / виїзду - "Каланчак", "Чонгар" і "Чаплинка".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики