Цензор.НЕТ

25.07.18 20:33

Запускаємо ще один авторизований майданчик для реєстрації оцінки нерухомості. І незабаром їх буде п'ять, - очільник ФДМ Трубаров

В.о. глави Фонду державного майна України Віталій Трубаров відзвітував про роботу нового модуля визначення оціночної вартості об'єкта приватизації.

Запускаємо ще один авторизований майданчик для реєстрації оцінки нерухомості. І незабаром їх буде п'ять, - очільник ФДМ Трубаров

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Трубаров зазначив: "Всім зрадофілам і критикам модуля електронного визначення оціночної вартості майна.

За п’ять днів роботи модуля, відмовлено в реєстрації щодо 417 об’єктам на загальну суму майже 135 мільйонів гривень. Причина - занижена оціночна вартість в 2-3 рази.

Цинізм і спроби недобросовісних оцінювачів і власників майна уникнути чесних податків переходить розумні межі.

Місто Чортків Тернопільської області, будинок на 80 квадратів оцінено в 760 гривень. Навіть якщо цей об’єкт у жахливому стані, то його вартість в сотні разів більша. І таких прикладів за 5 днів роботи системи можна навести безліч.

За п'ять днів до Єдиної бази даних звітів внесено 3601 запис на загальну суму оціночної вартості 1,9 млрд гривень.

Раніше недобросовісні оцінювачі і так звані, "чорні ріелтори" користуючись тим, що не було реальної можливості перевіряти звіти про оцінку, укладали угоди з копійчаною сумою і не платили державі податки.

Це в минулому, і всі ті хто призупинив продаж і чекає, що модуль закриють, можуть не сподіватися, цього не буде.

Найближчими днями запускаємо, ще один авторизований майданчик для реєстрації оцінки нерухомості. І невдовзі їх буде 5, і оцінювачі зможуть обирати між їхніми послугами. Також кожен суб’єкт господарської діяльності має можливість зареєструвати свій майданчик.

Модуль електронного визначення оціночної вартості майна за своєю суттю є аналогом "Прозоро", лише діє в сфері оподаткування".

Запускаємо ще один авторизований майданчик для реєстрації оцінки нерухомості. І незабаром їх буде пять, - очільник ФДМ Трубаров 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики