Цензор.НЕТ

26.07.18 08:12

Глави МЗС Німеччини, Британії, Польщі та Литви заявили про підтримку декларації США щодо невизнання окупації Криму Росією

Великобританія та Німеччина підтримали заяву США про стійку позицію щодо невизнання українського Криму частиною РФ після незаконної окупації півострова.

Глави МЗС Німеччини, Британії, Польщі та Литви заявили про підтримку декларації США щодо невизнання окупації Криму Росією

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, про це йдеться на офіційному сайті британського уряду та в прес-службі МЗС ФРН.

МЗС Британії заявило, що політика Лондона з цього питання повністю збігається з позицією Вашингтона.

"Ми засуджуємо тривале порушення Росією міжнародного права. Крим є територією України. Ми як і раніше повністю віддані принципам захисту суверенітету і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів", - йдеться в повідомленні.

Британське зовнішньополітичне відомство звернуло увагу на систематичні переслідування тих, хто виступає проти окупації, і переслідування меншин.

У заяві міністра закордонних справ Німеччини Гайко Мааса йдеться, що "анексія Криму суперечить міжнародному праву".

"Ми знову і знову на цьому чітко акцентуватимемо і не перейдемо до звичного порядку денного, скільки б часу це не тривало", - заявив Маас.

Зі свого боку посол України в Німеччині Андрій Мельник зазначив, що ця заява є дуже важливою для України.

Про підтримку декларації США щодо невизнання окупації РФ Криму заявив і глава МЗС Польщі Яцек Чапутович, передає прес-служба Посольства Польщі в США.

Польща не змінить своєї позиції до відновлення територіальної цілісності України, йдеться в повідомленні.

Американську декларацію про невизнання анексії Криму привітав також голова МЗС Литви Лінас Лінкявічус.

"Палко вітаю декларацію держсекретаря Помпео про невизнання російської анексії Криму - рішучий голос на підтримку України, яка страждає від російської агресії. Союзники як і раніше солідарні з Україною", - написав він у своєму Twitter.

Нагадаємо, США заявили, що ніколи не визнають російської окупації Криму і закликали Росію відновити територіальну цілісність України.

Зі свого боку Президент України Петро Порошенко висловив вдячність керівництву США за підтримку.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики