Цензор.НЕТ

26.07.18 14:33

"Боротьба з корупцією перетворилася сьогодні на політичне питання", - Бутусов про рішення КДКП щодо Холодницького

Після ухвалення рішення Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів про догану голові САП конфлікт між Ситником і Холодницьким перетвориться на протистояння двох антикорупційних структур

"Боротьба з корупцією перетворилася сьогодні на політичне питання", - Бутусов про рішення КДКП щодо Холодницького

Про це пише головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

"Ну що ж, як я і прогнозував, Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів не стала позбавляти Назара Холодницького статусу прокурора. Холодницькому по суті обвинувачень оголошено догану. Холодницького залишили на противагу Ситнику, тепер вони боротимуться один з одним значно сильніше й масштабніше, ніж з будь-яким корупціонером, такі правила гри. Взаємні звинувачення, викриття, "зливи" інформації. Тепер конфлікт між Ситником і Холодницьким перетвориться на протистояння двох антикорупційних структур, і арбітром у цих суперечках будуть Генеральна прокуратура та Верховна Рада. Тобто до виборів будь-яких гучних антикорупційних процесів чекати вже не варто, боротьба з корупцією перетворилася сьогодні на політичне питання, пов'язане з інтересами правлячих партій, які контролюють призначення і відставки, а також підтримання в судах висунутих обвинувачень", - зазначив він.

Як повідомлялося, 30 березня 2018 року стало відомо, що до КДКП з підписами Генпрокурора і директора Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артема Ситника спрямовано дисциплінарні скарги про вчинення Н.Холодницьким дисциплінарних проступків. За інформацією Генпрокуратури, дисциплінарні скарги було направлено в КДКП у рамках кримінального провадження, яке розслідує НАБУ спільно з Генпрокуратурою за здобутими під час слідства фактами

Ситник розповів про справи, негативні процеси навколо яких послужили підставою для відкриття кримінального провадження, за яким Холодницький викликається на допит як свідок у департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури.

"Йдеться про справу щодо розкрадання коштів чиновниками мерії Одеси; справи за заявою в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун за фактом пропозиції їй неправомірної вигоди; справи, що стосується фірми "Золотий мандарин", яку пов'язують із народним депутатом Логвинським; розслідувань, пов'язаних з е-деклараціями вищих посадових осіб; розслідувань, пов'язаних з бізнес-інтересами власника великого агрохолдингу ", - розповів він.

Сам Холодницький заявив, що як і раніше виконує свої обов'язки на посаді керівника САП, відставки і звільнення не боїться.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики