Цензор.НЕТ

26.07.18 15:11

Встановлено повні ідентифікаційні дані більш ніж 9 тисяч осіб, які вчинили держзраду під час окупації Криму, - прокуратура АРК

Прокуратура АРК проводить роботу щодо встановлення колишніх співробітників українських правоохоронних органів у Криму, які вчинили державну зраду, наразі встановлено повні ідентифікаційні дані більш ніж 9 тисяч осіб, повідомив 26 липня перший заступник прокурора АРК Микола Іванець.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.

За його словами, слідче управління прокуратури Автономної Республіки Крим здійснює досудове розслідування у 123 кримінальних провадженнях за фактами вчинення державної зради.

"Під час досудового розслідування встановлено штатну чисельність 18 правоохоронних органів, які працювали на території Автономної Республіки Крим та в Севастополі до окупації півострова, що становить близько 18 600 осіб", – сказав Микола Іванець.

Він зазначив, що збір доказів здійснюється переважно слідчими прокуратури.

"Сьогодні ми маємо відповідні реєстри, що містять необхідну інформацію щодо понад 4000 осіб із числа правоохоронців", – повідомив перший заступник прокурора.

Микола Іванець наголосив на необхідності покращення співпраці зі співробітниками СБУ в частині встановлення осіб, які вчинили державну зраду, і Державної прикордонної служби України з питань перетину держкордону і адміністративного кордону з Кримом.

Генеральна прокуратура України інкримінує державну зраду 73 українським військовим, які зрадили присязі та після анексії Росією Криму не повернулися з півострова на материкову частину України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики