Цензор.НЕТ

26.07.18 15:28

Індустріальний парк Inovation Forpost зведуть у Дніпрі на місці старого мартенівського цеху

Дніпро отримав 45 га землі для розвитку масштабного проекту - Індустріального парку INOVATION FORPOST. Територію і низку приміщень, розташованих поблизу Слобожанського проспекту, місту передала компанія "Інтерпайп".

Індустріальний парк Inovation Forpost зведуть у Дніпрі на місці старого мартенівського цеху

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Обозреватель".

Індустріальний парк INOVATION FORPOST стане мультифункціональним майданчиком і дозволить створити кілька тисяч робочих місць. Отже, збагачуватиметься і муніципальний бюджет. Це - приклад закордонної практики з переосмислення та перетворення постіндустріальних ландшафтів.

Мер Дніпра Борис Філатов запросив інвесторів приєднуватися до проекту Індустріального парку.

"Місто, територіальна громада Дніпра давно й плідно співпрацює з компанією "Інтерпайп". Це - один з найбільших роботодавців у місті. Вона соціально орієнтована й бере участь у житті міста. Нині ми пройшли важливий етап у створенні майбутнього Індустріального парку. Тепер місто не має перепон, щоб повноцінно освоювати надану територію. Тож запрошуємо майбутніх інвесторів - людей, які хочуть відкривати в місті нові виробництва", - сказав Борис Філатов.

Мер Дніпра додав, що на переданій ділянці землі проведуть рекультивацію, а відповідні документи буде зареєстровано в Міністерстві економіки України. Крім цього, розташовані там споруди мають усі необхідні комунікації. Зокрема, є залізнична гілка, котра виходить на одну з головних міських магістралей - Слобожанський проспект.

На території, яку місту передали за нотаріальним договором, планують розмістити не лише виробничі площі, а й офісні приміщення або торгово-виставковий центр майбутнього Індустріального парку.

"На цих територіях раніше розташовувався мартенівський цех - застаріле виробництво, яке ми закрили. Там розміщувалися й інші будови. Нині ми їх не використовуємо. Та це хороша територія, і ми вирішили віддати її місту. Ми знаємо про плани мерії зробити там індустріальний парк і повністю підтримуємо їх. Приємно, що в ці об’єкти вдихнуть нове життя", - повідомив директор з економіки і фінансів "Інтерпайп" Денис Морозов.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики