Цензор.НЕТ

26.07.18 18:31

У конкурсі на посаду голови Інституту книги перемогла президент львівського "Форуму видавців" Олександра Коваль

Переможницею конкурсу на посаду генерального директора Інституту книги стала президент львівського "Форуму видавців" Олександра Коваль.

У конкурсі на посаду голови Інституту книги перемогла президент львівського "Форуму видавців" Олександра Коваль

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на LB.

На пост претендувало 8 осіб, одна з претенденток - директор Черкаського книжкового фестивалю Людмила Фіть - зняла свою кандидатуру на початку другого туру конкурсу.

Крім неї і Коваль, у конкурсі брали участь: письменниця Наталя Букіна, заступник директора "Українського дому" із соціально-культурних питань Андрій Гаджаман, керівниця ГО "Культура України" Оксана Гайдук, куратор літературного об'єднання "Зоряна фортеця" Олена Савінова, директор Державної бібліотеки України для юнацтва Георгій Саприкін.

У конкурсній комісії було 9 осіб: Віктор Круглов, Олександр Красовицький, Ігор Мялковський, Богдан Скубко, Андрій Пучков, Олексій Сенченко і три експерти, делеговані Мінкультом.

Нагадаємо, що перша директор Інституту книги Тетяна Терен звільнилася з посади взимку цього року, після чого з команди пішло ще кілька осіб. На її місце Міністерство культури призначило виконувача обов'язків директора - Сергія Ясинського, який на конкурс не подавався.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики