Цензор.НЕТ

26.07.18 21:18

Фейгін відвідав Сущенка в Лефортово

Марк Фейгін, який захищає українського журналіста Романа Сущенка, побував у свого підзахисного і взяв у нього заяву, в якій Сущенко дає оцінку рішенню Адвокатської палати Москви про позбавлення Фейгіна статусу адвоката.

Фейгін відвідав Сущенка в Лефортово

Про це захисник розповів Укрінформу, передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні мені нарешті вдалося відвідати Романа Сущенка в Лефортово. І він написав заяву в Хамовницький районний суд, який розглядав (31 липня. - Ред.) мій позов до Адвокатської палати міста Москви з приводу позбавлення мене статусу. Роман Володимирович оцінив це рішення як необґрунтоване, незаконне і безпосередньо пов'язане із захистом самого Сущенка. Вважаю, що ця заява буде мати важливе значення під час розгляду в ЄСПЛ справи про позбавлення мене статусу", - сказав Фейгін.

Він також висловив надію, що в ЄСПЛ його позов буде задоволений, після чого можна буде розраховувати на моральні і матеріальні компенсації від російської сторони. Однак, перед тим, як подавати позов на Адвокатську палату міста Москви в Європейський суд з прав людини, Фейгіну потрібно пройти ще три інстанції оскарження в російських судах. "Але я не сумніваюся, що у всіх апеляціях на позбавлення адвокатського статусу в Росії мені відмовлять, бо тут суду немає", - резюмував захисник.

Фейгін відвідав Сущенка в Лефортово 01

Нагадаємо, російського юриста Марка Фейгіна, який захищає журналіста Укрінформу Романа Сущенка, 24 квітня на раді Адвокатської палати Москви позбавили статусу адвоката. 14 травня Фейгін повідомив, що подав у Хамовницький суд Москви позов на Адвокатську палату Москви. 5 липня в Хамовницькому суді Москви відбувся його розгляд, засідання суду перенесено на 31 липня.

Раніше Фейгін захищав українських політв'язнів Надію Савченко, Мустафу Джемілєва, Ільмі Умерова. Після позбавлення статусу до процесу у справі незаконно затриманого в РФ українського журналіста Романа Сущенка його допустили як громадського захисника.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики