Цензор.НЕТ

27.07.18 08:02

Добровільна відставка Холодницького - єдиний спосіб зберегти репутацію САП, - Transparency International

Антикорупційна організація "Transparency International Україна" закликає главу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назара Холодницького звільнитися з органів прокуратури.

Добровільна відставка Холодницького - єдиний спосіб зберегти репутацію САП, - Transparency International

Відповідну інформацію опубліковано на сайті організації, передає Цензор.НЕТ.

У представництві глобальної антикорупційної мережі переконані: лише такий крок керівника САП зможе повернути довіру до очолюваної ним інституції та відновити активну роботу направлену на подолання корупції в Україні.

"Керівник інституції є її лідером та обличчям, тому його заплямована репутація підриває довіру до інституції, яку він очолює. За обставин, що склалися, ТІ Україна закликає Назара Холодницького подати заяву про звільнення з посади за власним бажанням. Адже збереження незалежності та суспільної довіри до САП є критично важливими в процесі боротьби з корупцією в Україні", - інформують в організації.

Нагадаємо, 26 липня Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів (КДКП) України вирішила притягнути до дисциплінарної відповідальності заступника генерального прокурора - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. КДКП визначила дисциплінарне стягнення у вигляді догани. Підставою для розгляду цього питання стали скарги керівництва Національного антикорупційного бюро України та Генеральної прокуратури України на неодноразові грубі порушення правил прокурорської етики та неналежне виконання службових обов'язків.

У березні 2018 року з'ясувалося, що в кабінеті Назара Холодницького було встановлено ​​приховану апаратуру для прослуховування. Завдяки цим записам стало відомо, що глава САП попереджав фігурантів кримінальних справ про слідчі дії, втручався в діяльність прокурорів і давав чіткі вказівки свідкам і підозрюваним про те, як уникнути покарання.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики