Визнаючи "історичність" захоплення Криму і огризаючись на декларації низки цивілізованих країн, Росія демонструє свою слабкість, - Клімкін

5102 67
Визнаючи "історичність" захоплення Криму і огризаючись на декларації низки цивілізованих країн, Росія демонструє свою слабкість, - Клімкін

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін прокоментував ухвалений напередодні парламентом РФ закон про проголошення 19 квітня "Днем прийняття Криму, Тамані та Кубані до складу Російської імперії (1783 рік)".

"Учорашнім випадом щодо Криму Росія демонструє свою слабкість, огризаючись на декларації низки цивілізованих країн. Жалюгідний хід:трохи покопирсатися в історії, аби знайти виправлення сьогоднішнім злочинам. РФ шукає аргументи в минулому, а цивілізований світ - у міжнародному праві", - цитує Цензор.НЕТ запис міністра в Twitter.

Визнаючи історичність захоплення Криму і огризаючись на декларації низки цивілізованих країн, Росія демонструє свою слабкість, - Клімкін 01

За повідомленням російського інформагентства ТАРС, у пояснювальній записці до закону зазначається, що "встановлення нової пам'ятної дати Росії підтверджує безперервність перебування Криму та Севастополя в складі Російської держави".

Нагадаємо, 25 липня державний секретар США Майк Помпео заявив, що Сполучені Штати Америки закликають Росію припинити окупацію українського півострова Крим.

Норвегія підтримала офіційну декларацію Державного департаменту США щодо Криму, а уряд Канади 28 липня виступив із заявою, в якому підтвердив свою позицію про незаконність анексії Росією українського півострова Крим.