Поліція вже почала підготовку до паломництва хасидів в Умань, - МВС

1937 16

Стартувала підготовка до забезпечення порядку під час щорічного паломництва хасидів в Умань Черкаської області з нагоди святкування Рош-Га-Шана - Нового року за юдейським календарем.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Департамент комунікації МВС України в понеділок.

Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий повідомив, що до процесу забезпечення порядку будуть активно залучатися ізраїльські правоохоронці. Він зазначив, що до роботи на місці проведення заходу будуть залучатися патрульні поліцейські, групи тактико-оперативного реагування, кінологи і вибухотехніки.

У свою чергу, глава департаменту з надзвичайних ситуацій ізраїльської поліції Рафаель Коен повідомив, що 20 поліцейських офіцерів прибудуть для допомоги для місця проведення заходу. "Вони будуть залишатися до повного завершення заходів, щоб переконатися, що все минуло без інцидентів" - запевнив він.

Посол Ізраїлю в Україні Еліав Білоцерковський зазначив, що щорічне паломництво в Умань є найважливішим єврейським заходом поза територією Ізраїлю. "Хочу відзначити високий професіоналізм українських правоохоронців під час координації взаємодії заради забезпечення громадського порядку", - зазначив він.

Начальник Департаменту превентивної діяльності Національної поліції Ігор Бабич повідомив, що територія проведення заходу буде повністю пішохідною. Для доступу до неї треба буде отримати перепустку.

Заступник голови Нацполіції - керівник патрульної поліції Олександр Фацевич повідомив, що підготовка до забезпечення порядку під час паломництва уже почалася.

"Велику увагу приділяємо місцям прибуття паломників, маршрутами пересування і місцям проведення заходу", - сказав він

Перший заступник голови Нацполіції - начальник кримінальної поліції В'ячеслав Аброськін зазначив, що правоохоронці врахують досвід попередніх років. "Як показує наш досвід, злочинні організації, які організовують провокації під час заходу, не антисемітські. Їхнє головне завдання - дискредитація української поліції. Всі спроби провокацій отримають жорстку реакцію", - сказав він.

У поточному році святкування Рош-Га-Шана відбудеться на початку вересня.

Поліція вже почала підготовку до паломництва хасидів в Умань, - МВС 01
Поліція вже почала підготовку до паломництва хасидів в Умань, - МВС 02
Поліція вже почала підготовку до паломництва хасидів в Умань, - МВС 03
Поліція вже почала підготовку до паломництва хасидів в Умань, - МВС 04
Поліція вже почала підготовку до паломництва хасидів в Умань, - МВС 05
Поліція вже почала підготовку до паломництва хасидів в Умань, - МВС 06
Поліція вже почала підготовку до паломництва хасидів в Умань, - МВС 07