Цензор.НЕТ

30.07.18 18:01

Два підпільні цехи з підробки "брендового" алкоголю з "продуктивністю" 20 тисяч літрів кожен ліквідовано на Чернігівщині. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області ліквідували два підпільні цехи потужністю до 20 тис. літрів на місяць, які "спеціалізувалися" на виготовленні "елітного" алкоголю.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-слубі ДФС.

У рамках проведення операції "Акциз-2018" і розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.204, ч.1 ст.199 КК України було встановлено ​​групу місцевих жителів, які в приватному будинку і гаражному приміщенні регіону організували масове незаконне виробництво елітних лікеро-горілчаних напоїв відомих торгових марок у тарі "bag-in-box" та в скляній тарі.

Потужність зазначених виробництв становила до 20 тис. літрів фальсифікату на місяць.

Реалізовували незаконно виготовлену продукцію оптовим покупцям Чернігівської та Київської областей та в інші регіони України через безкоштовні повідомлення в соціальних мережах і мобільні додатки миттєвих повідомлень.

На підставі постанов суду проведено 10 обшуків помешкань, у яких виготовлялася, накопичувалася і зберігалася незаконно виготовлена ​​алкогольна продукція. За результатами обшуків з незаконного обігу вилучено і передано на відповідальне зберігання 1,6 тис. літрів спирту, 12,2 тис. літрів фальсифікованого алкоголю, зокрема 300 літрів у скляній тарі, 9,7 тис. літрів фальсифікату в тарі "bag-in -box" і 2,2 тис. літрів алкоголю в пластиковій тарі загальною орієнтовною вартістю 4,3 млн. грн.

Крім того, вилучено чорнові записи, мобільні телефони, обладнання для масового виготовлення, розливу та упаковки алкогольних напоїв, барвники та ароматизатори, 13,2 тис. шт. порожньої тари з нанесеними логотипами відомих торгових марок, пластикові ємності із залишками рідини з характерним запахом спирту та іншу фурнітуру загальною орієнтовною вартістю 400 тис. грн. Триває слідство.

Два підпільні цехи з підробки брендового алкоголю з продуктивністю 20 тисяч літрів кожен ліквідовано на Чернігівщині 01
Два підпільні цехи з підробки брендового алкоголю з продуктивністю 20 тисяч літрів кожен ліквідовано на Чернігівщині 02
Два підпільні цехи з підробки брендового алкоголю з продуктивністю 20 тисяч літрів кожен ліквідовано на Чернігівщині 03
Два підпільні цехи з підробки брендового алкоголю з продуктивністю 20 тисяч літрів кожен ліквідовано на Чернігівщині 04

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики