Цензор.НЕТ

30.07.18 18:38

Це грубе порушення державного суверенітету, - МЗС виступило з нотою через візит Медведєва до окупованого Криму

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв'язку з неузгодженим з Україною перебуванням Прем'єр-міністра Російської Федерації Д.Медведєва на тимчасово окупованій території України - Автономній Республіці Крим та м.Севастополь 28-29 липня 2018 року.

Це грубе порушення державного суверенітету, - МЗС виступило з нотою через візит Медведєва до окупованого Криму

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться на офіційному сайті МЗС.

У тесті зазначено: "Міністерство закордонних справ України неодноразово наголошувало на неприпустимості неузгоджених з Україною перебувань російських посадових осіб на суверенній території нашої держави в її міжнародно визнаних кордонах, яка включає Автономну Республіку Крим та м.Севастополь.

Перебування Д.Медведєва на території Автономної Республіки Крим є грубим порушенням державного суверенітету і територіальної цілісності України, цинічним і демонстративним нехтуванням російською стороною загальновизнаними нормами міжнародного права, зобов’язаннями за двосторонніми і багатосторонніми договорами, сторонами яких є Україна і Росія, зокрема Статутом ООН, резолюціями Генеральної Асамблеї ООН "Територіальна цілісність України" A/Res/68/262 від 27 березня 2014 року, "Стан з правами людини в Автономній Республіці Крим та м.Севастополь (Україна)" A/Res/71/205 від 19 грудня 2016 року, "Стан з правами людини в Автономній Республіці Крим та м.Севастополь (Україна)" A/Res/72/190 від 19 грудня 2017 року.

Автономна Республіка Крим та м. Севастополь є невід'ємною частиною України в її міжнародно-визнаних кордонах. Це визнається всією міжнародною спільнотою, яка вже неодноразово давала належну оцінку міжнародно-протиправним діянням Російської Федерації шляхом схвалення відповідних резолюцій ООН, Ради Європи, ОБСЄ, інших міжнародних організацій, а також запровадження санкцій проти держави-окупанта".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики