Цензор.НЕТ

01.08.18 20:13

Чиновника ФДМ затримано в Сумах на хабарі 500 доларів, - прокуратура

У Сумській області задокументовано корупційну діяльність співробітника регіонального відділення Фонду державного майна України.

Чиновника ФДМ затримано в Сумах на хабарі 500 доларів, - прокуратура

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

Встановлено, що приватний підприємець тривалий час орендував нежитлове приміщення у м. Ромни, яке перебуває у державній власності. Надалі за результатами конкурсу воно було ним приватизовано на підставі відповідного договору купівлі-продажу. Наразі триває розгляд цивільної справи за позовом регіонального відділення Фонду державного майна України в Сумській області про розірвання вказаного договору.

Головний спеціаліст регіонального відділення, до повноважень якого належать питання стану використання державного майна, звернувся до приватного підприємця із вимогою надати йому неправомірну вигоду в сумі 500 доларів США, натомість він пообіцяв не створювати перешкоди в користуванні підприємцем приміщенням на час судового розгляду цивільної справи, а також не оскаржувати в судах вищих інстанцій рішення місцевого суду у випадку відмови у задоволенні позовних вимог відділення.

У середу, 1 серпня 2018 року, на паркувальному майданчику одного із ТРЦ м. Суми посадовець одержав від підприємця обумовлену суму грошей, після чого був затриманий у порядку ст. 208 КПК України.

Наразі тривають слідчі дії, готується повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 368 (вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики