Цензор.НЕТ

01.08.18 22:48

Безпілотник ОБСЄ зафіксував "Гради", танки й артилерію найманців РФ на окупованій частині Донбасу

Безпілотник Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксував важке озброєння бойовиків біля Донецька й Луганська.

Безпілотник ОБСЄ зафіксував "Гради", танки й артилерію найманців РФ на окупованій частині Донбасу

Про це повідомляється у звіті за період з 19:30 30 липня до 19:30 31 липня, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

У порушення визначених координат для відведення озброєння на непідконтрольних уряду України районах 30 липня безпілотний літальний апарат СММ помітив шість 122-мм реактивних систем залпового вогню БМ-21 "Град" на військовому об'єкті у центрі Хрустального (колишня назва Червоний Луч, за 56 км на південний захід від Луганська). Також ще додаткові шість РСЗВ БМ-21 "Град" було помічено на північ від населеного пункту.

Крім того, той же безпілотник помітив п'ять буксированих гаубиць (три 152-мм 2A65 "Мста-Б" та дві 152-мм 2A36 "Гіацинт-Б") на військовому об'єкті на південь від селища Вільхівка (за 40 км на схід від Донецька). Ще було помічено вісім "Градів" на південий захід від селища Садовий (за 57 км на південний захід від Луганська), а також чотири 122-мм самохідних гаубиці 2С1 "Гвоздика" поряд з Василівкою (за 47 км на південь від Донецька) та чотири самохідні гаубиці 2С1 неподалік Староласпи (за 51 км на південь від Донецька).

Разом з тим сказано, що 30 липня за визначеними лініями відведення, однак за межами виділених місць зберігання в непідконтрольних урядові районах, безпілотний літальний апарат дальнього радіусу дії помітив 18 буксированих гаубиць 2A65 та протитанковий ракетний комплекс (тип невизначено) на північ від Хрустального та три танки Т-64 неподалік полігону на відстані близько 3 км на захід від села Маркине (за 94 км на південь від Донецька).

Також 31 липня СММ побачила танк Т-72, що рухався на схід полем на відстані близько 100 м на північ від дороги між Новоазовськом та селищем Сєдове. На полігоні біля Тернового (за 57 км на схід від Донецька) було помічено три самохідні гаубиці 2С1 на вогневих позиціях та не менше 14 танків (Т-72 та Т-64), деякі з яких перебували на вогневих позиціях.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики