Цензор.НЕТ

02.08.18 21:04

До Верховного Суду набирають ще 78 суддів, - ВККСУ

До Верховного Суду України оголошено конкурс на заміщення 78 посад суддів.

До Верховного Суду набирають ще 78 суддів, - ВККСУ

Як передає Цензор.НЕТ, відповідне рішення ухвалила Вища кваліфікаційна комісія суддів (ВККС) України під час засідання в четвер, 2 серпня.

Зокрема, є 26 вакансій на посади до Касаційного адміністративного суду, 23 - на посади до Цивільного суду, 16 - Господарського суду, 13 - до Касаційного кримінального суду.

Як повідомив член ВККСУ Станіслав Щотка, набір суддів до Верховного та антикорупційний суду буде проходити в два окремих конкурси.

"Один конкурс на заміщення посад до Верховного Суду, а один до Вищого антикорупційного суду (ВАКС) та апеляційної палати до ВАКС", - повідомив він

Загалом, за рішенням комісії, у Верховному Суді працюватимуть 196 суддів. Максимальна кількість, передбачена законом - 200 суддів

"З урахуванням навантаження суддів різних інстанцій, Державна судова адміністрація вирішила, що у ВСУ повинні працювати 196 суддів", - уточнили у ВККСУ.

Усього на конкурс до Верховного Суду можуть подавати свої кандидатури судді, адвокати та юристи із загальним стажем на цих посадах від 10 років. На сьогодні про наміри взяти участь у конкурсі заявили 842 юристи.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики